Hej! Niezmiernie nam miło powitać Was na naszym blogu! Tak, dobrze czytacie „naszym” blogu, ponieważ prowadzimy go w czwórkę. Jesteśmy grupą chłopaków, którzy uwielbiają sport. Początkowo nasza zajawka wzięła się na wychowaniu fizycznym w szkole i praktycznie jak każdy marzyliśmy o karierze w stylu Messiego czy Cristiano Ronaldo. Wraz z upływem czasu zamiłowanie sportem coraz bardziej się zwiększało.

Miłość do sportu

Historia o tym jak rozpoczęła nasza przygoda ze sportem to bardzo długa historia, więc przetrzymamy Was trochę i będziecie nas musieli odwiedzić, żeby więcej przeczytać. Jedno jest pewne, od ponad 10 lat jesteśmy pasjonatami sportu i mieliśmy z tym wiele przygód. Oprócz biegania, czy jazdy na rowerze, jesteśmy otwarci na nowe przygody. Może nie jest to sport, ale skaczemy na bungee, a dodatkowo decydujemy się na testowanie nowych sportów, które nie są bardzo znane. Z tych dziwniejszych próbowaliśmy na przykład siatkówki kopanej czy hokeja pod wodą. Zdecydowanie naszą pasją stało się odkrywanie nietuzinkowych sportów, które u Nas nie są popularne, a wręcz nawet dziwne.

Plany na przyszłość

Zdecydowanie każdy z nas wiąże swoją przyszłość ze sportem, jeśli nie w kwestiach zawodowych, to na pewno jako hobby. Jest to nasza cząstka, bez której nie bylibyśmy już tacy sami. Na pewno sport jest jednym z fundamentem naszej przyjaźni – bo tak można nazwać naszą relację po tylu wspólnych latach. Jeśli jesteście ciekawi, jakie tematy będą poruszane na blogu, to śledźcie nas. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno Ci początkujący jak i zaawansowani w kwestiach sportowych.

Post a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.