Nie każdy jest miłośnikiem sportu od urodzenia, ale każdy może się nim stać. Taką właśnie myśl wymyśliliśmy podczas jednego wspólnego spotkania. Od słowa do słowa powstał pomysł „załóżmy bloga!”. No i oto jesteśmy.

Cel naszego bloga

Jesteśmy świadomi tego, że nie poderwiemy do aktywności wszystkich ludzi. Naszym marzeniem jest jednak to, żeby ludzie nie myśleli o sporcie jak o katordze, ale jak o przyjemnym spędzaniu wolnego czasu. Jeśli zależy Ci na tym aby schudnąć, to na pewno będziesz musiał rozpocząć treningi. Jednak jeżeli nigdy nie trenowałeś, to na pewno będziesz narzekał i negatywnie podejdziesz do całości. Naszym celem jest chęć pokazania, że sport jest zabawą i nie musisz cierpieć, aby świetnie wyglądać.

Trenować każdy może

Wyżej wymienione powstanie nie było jedynym czynnikiem zapalnym do tego, aby założyć bloga. Jeden z naszych wspólnych znajomych był troszkę bardziej przy kości. Brak ruchu i bardzo bardzo złe odżywianie sprawiło, że niestety miał sporą nadwagę. Jako osoby wysportowane postanowiliśmy mu pomóc. Tak właśnie zrobiliśmy – nie śmialiśmy się z niego tak jak robiło to wiele osób. Po prostu zaczęliśmy wprowadzać go w świat treningów. Chłopak, który kiedyś miał problem z przebiegnięciem 400 metrów, teraz przygotowuje się do biegu na 10 km. Pokochał sport tak jak my i to chcemy Wam przekazać – że każdy z nas może trenować. Jeśli brakuje Wam motywacji, to na pewno na tym blogu ją znajdziecie. Dodatkowo, planujemy pokazywać Wam różnego rodzaju zajawki sportowe, a także różnego rodzaju plany treningowe, które każdy bez względu na stopień zaawansowania będzie mógł wykorzystać.

Comments are closed.