Streetwear w zimie – moda na bluzy

Streetwear

Streetwear w zimie

Streetwear to pełna nonszalancja i luz w garderobie. To nie tylko rewia mody, ale codzienny komfort noszenia odzieży i poniekąd nowoczesny romantyzm. Dobrej jakości streetwear sprawdza się w każdej porze roku, latem prezentuje oryginalne t-shirty, zimą natomiast otula nas ciepłymi, miękkimi i niebanalnymi bluzami. Chociaż dla niektórych ta pora roku wydaje się trudna do zaprezentowania swojego stylu, to szybko z odpowiedzią przychodzą producenci świeżych marek i ciekawych kolekcji.

Street wear – bluzy przede wszystkim

 

Streetwearowe bluzy to przede wszystkim wygoda. Ale czy tylko o nią chodzi w tym stylu? Oczywiście jest to bardzo istotny czynnik w ubieraniu się. Ale poza funkcjonalnością od zawsze cenimy sobie też wygląd. Czyli w tym przypadku pragniemy, aby każdy element odzieży idealnie współgrał z naszą indywidualną wizją. Bowiem kiedy odziewamy tą zewnętrzną warstwę bardzo chcemy przez nią wyrazić w pewnym stopniu swoje wnętrze. Ubranie przecież bardzo dużo mówi o człowieku, jego charakterze, osobowości, guście, hobby, przekonaniach i podejściu do otoczenia. Streetwear to styl, który nam to wszystko ułatwia, ponieważ pozwala każdemu na indywidualność poprzez swoją różnorodność i obfitość marek i modeli. I z pewnością znajdziemy w nim też ten jedyny dla siebie modny krój Hoodie z limitowanej edycji, z którym nie lubimy rozstawać się na dłużej. A dodatkowo, każdy w swojej szafie ma ten wyjątkowy ciuch, który dodaje mu pewności siebie i jednocześnie jest obowiązkowym elementem pakowania każdej podróżnej walizki.

Dla kogo projektowane są bluzy Streetwear?

Miękkie, ciepłe i wygodne bluzy są po prostu dla wszystkich. Już miniaturkowe wersje dla najmłodszych nie pozwalają przejść obojętnie obok siebie. Zatem dzieci, młodzież jak również dorośli i seniorzy uważają je za tzw. must have w swojej szafie. Natomiast poszczególne kroje, kolorystyka, różnorakość wzorów, nadruków czy etykiet powoduje, że bluzy znajdują swoich indywidualnych nabywców. Stylowe, markowe, retro, sportowe, z kapturem, rozpinane lub nie, męskie, damskie i unisex – wybór jest naprawdę ogromny. Świadczy to też o tym jak uniwersalna i popularna jest to odzież, ale przede wszystkim jak jest komfortowa i niezbędna. I to niezależnie od pory roku. Gdyż z doświadczenia znamy, że zimą bluza idealna jest pod kurtkę, zdecydowanie najlepiej z kapturem, który robi za czapkę, wiosną zamiast kurtki, zaś w letnie wieczory równie miło jest coś zarzucić na ramiona.

Sklepy Streetwear

W każdym sezonie czujemy potrzebę przeglądu swojej szafy i lekkiego jej odświeżenia. Często wtedy dochodzimy do wniosku, że potrzebujemy czegoś „wow”, oryginalnego, ładnego, niezwykłego i zarazem bardzo praktycznego. No i jeszcze do tego modnego. A jak wiadomo ostatnimi laty ponownie króluje styl szeroko rozumianej mody miejskiej. I stajemy przed dylematem zakupów. Oczywiście nie każdy je uwielbia. Dla tych idealną alternatywą biegania po centrach handlowych są sklepy online. Warto mieć swoje sprawdzone, natomiast kiedy poszukujemy czegoś nowego, świeżego z serii limitowanej trzeba nieco dłużej przysiąść w Internecie. Można znaleźć wiele atrakcyjnych marek street wear, również polskich, na przykład NZDM OFFICIAL – skateshop, który jest efektem pasji do kultury ulicznej, streetartu, skate czy hip-hopu. A każdy profesjonalny producent streetwearowej odzieży doskonale wie, że to sposób na ekspresję drzemiących w nas możliwości, których nic nie ogranicza.

Comments are closed.