Trener biegania – nieoceniona pomoc

Bieganie

Znajdziesz u nas plany treningowe nie tylko dla początkujących, ale także dla zaawansowanych. W swojej ofercie posiadamy też treningi dla firm oraz obozy biegowe, które organizujemy raz do roku. Możesz na nich nie tylko trenować, ale również poznać wspaniałe osoby. Trener biegania Wojciech Staszewski zadba o każdego swojego podopiecznego i zapewni mu niezapomniane przygody związane z bieganiem. Dostosuje trening indywidualnie do każdej osoby, a na obozie biegowym nie pozwoli nikomu odstawać od grupy, ponieważ dostosowuje poziom, analizując wszystkich jego uczestników. Pomoże Ci zrealizować marzenia związane z poprawą Twojej sylwetki i utratą zbędnych kilogramów. Dzięki treningom poprawisz swoją wytrzymałość, pobudzisz się do działania i poprawisz swoje samopoczucie oraz nastrój, dzięki endorfinom wytwarzanym przez Twój organizm podczas aktywności. Nie bez przyczyny endorfiny nazywa się hormonami szczęścia. Pozwalają pozbyć się stresu i dbają o pozytywne nastawienie. Mogą też być pomocne w rozwiązywaniu problemów.

 

Plany treningowe dla każdego

Trener biegania Wojciech Staszewski stworzył plan treningowy dla początkujących, w którym wyjaśnia, jak należy trenować, aby odpowiednio przygotować swoją formę. Określił, ile minut powinniśmy poświęcać na bieg, a ile na marsz, ponieważ swoje treningi powinniśmy prowadzić metodą marszowo-biegową. Chodzi w niej o to, że przeplatamy kilka minut biegu z kilkoma minutami marszu. Dzięki temu stopniowo zwiększamy swoją wytrzymałość, a nasz układ ruchu nie jest zbyt obciążony. Pozwala to nie wykorzystywać nadmiernie energii i przynosi efekty. Buduje też naszą kondycję. Nasz trener biegania pomoże Ci dojść do formy oraz sprawi, że będziesz mógł startować w różnych zawodach. Bieganie w końcu będzie sprawiać Ci przyjemność, a nie będzie kojarzyło się z czymś nieprzyjemnym. Z naszym trenerem biegania będziesz mieć stały kontakt i możesz kontrolować z nim swoje postępy. Bieganie ma być dla Ciebie odskocznią od problemów i odpoczynkiem, a nie udręką. Tworząc plan treningowy, nasz trener biegania przeprowadza z podopiecznym wywiad i analizuje go z nim. Monitorując postępy, jesteście w stanie stwierdzić czy przygotowany plan jest odpowiedni, czy trzeba wprowadzić w nim jakieś zmiany. Dodatkowo będziesz miał z nim stały kontakt, dzięki czemu możesz zapytać o wszystko dosłownie w każdej chwili. Trener biegania Wojciech Staszewski rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości związane z planem treningowym.

Jeśli szukasz zaufanego trenera biegania, to nasz jest doskonałym wyborem. Będziesz mógł cały czas się rozwijać w swojej aktywności, konsultować zmiany w planach treningowym i czerpać z biegania wiele dobrego dla swojego ciała oraz umysłu.

 

Comments are closed.